Rendelhető
A Karibu Retola 4 kerti ház az egyik legsokoldalúbb megoldás, ha praktikus tárolóhelyet és egyben kényelmes kerti életteret szeretne kialakítani. Letisztult megjelenése és okos kialakítása révén tökéletes választás minden kertbe.
A kerti ház kezeletlen, 19 mm vastag északi lucfenyőből készül, amely stabil és időtálló megoldást biztosít. A természetes fa felület lehetőséget ad egyedi festésre vagy felületkezelésre.
A dupla ajtón keresztüli belépés kényelmes használatot biztosít, az ajtókon található 3 darab ablak pedig természetes fényt enged a belső térbe. A biztonságról zárható kivitel gondoskodik.
A lapos tető modern, letisztult megjelenést biztosít, így a kerti ház tökéletesen illeszkedik a mai kertépítési trendekhez.
A Karibu Retola 4 kerti ház egyik kiemelkedő előnye a beépített oldalsó tároló, amely külön helyet biztosít a kerti eszközök számára.
Ez a megoldás lehetővé teszi, hogy:
Amennyiben további tárolóhelyre van szüksége, a kerti ház oldalsó toldótetővel bővíthető:
A teljes funkcionalitás érdekében a kerti ház kiegészíthető:
Az oldalsó tárolóegység nem szerelhető át a másik oldalra
A faanyag kezeletlen, ezért javasolt felületkezelése a hosszabb élettartam érdekében
| Külső szélesség mérete: | 319 cm |
|---|---|
| Külső mélységi méret: | 246 cm |
| Szükséges tetőmembránok száma (darab): | 2, 4 |
| Szükséges viharhorgonyok (db): | 8 |
| Tetőanyag vastagsága: | 16 mm |
| Tető szélessége: | 342 cm |
| Tetőfelület: | 8,7 m² |
| Tető alakja: | lapos tető |
| Tetőhajlásszög: | 3° |
| Tetőmélység: | 262 cm |
| Tetőtípus: | tetőpanel |
| Átjáró szélessége: | 139 cm |
| Szabad magasság: | 175 cm |
| Szín: | Terra szürke |
| Gerinc magassága: | 211 cm |
| Alapterület: | 7,75 m² |
| Belső szélesség mérete: | 234 cm |
| Belső mélységméret: | 238 cm |
| Anyag: | Északi lucfenyő |
| Zár: | Biztonsági zár |
| Hóterhelés: | 85 kg/m² |
| Oldalmagasság: | 195 cm |
| Alap szélessége: | 315 cm |
| Alapmélység: | 242 cm |
| Ajtó szélessége: | 70,5 cm |
| Ajtó magassága: | 176,5 cm |
| Ajtóüveg anyaga: | Edzett üveg |
| Zárt tér: | 11,5 m³ |
| Csomagolási méretek (mm) / Súly (kg): | 2385x1030x455x314 |
| Falvastagság: | 19 mm |


A jobb felhasználói élmény érdekében az oldalon cookie-kat használunk. Oldalunk használatával, Ön elfogadja a cookie-k használatát.