Rendelhető
A Karibu Retola 2 kerti ház ideális választás mindazok számára, akik egy praktikus, esztétikus és többfunkciós kerti épületet keresnek. A 288 x 217 cm-es (Sz x Mé) külső méretekkel rendelkező kerti ház tökéletesen alkalmas kerti eszközök tárolására, miközben kényelmes pihenőtérként is használható.
A kerti ház kezeletlen, 19 mm vastag északi lucfenyőből készült, amely stabil szerkezetet és természetes megjelenést biztosít. A fa felület egyedileg kezelhető vagy festhető, így könnyen igazítható kertje stílusához.
Az egyszerű dugós-csavaros szerelési rendszer gyors és könnyű összeszerelést tesz lehetővé.
A kétszárnyú ajtó, amely szárnyanként három ablakkal rendelkezik, elegendő természetes fényt biztosít a belső térben. Ez nemcsak komfortosabb használatot jelent, hanem praktikus megoldás a mindennapokban.
A kerti ház biztonsági zárral ellátott, így a benne tárolt eszközök védelme is biztosított.
A lapos tető letisztult, modern megjelenést kölcsönöz a kerti háznak, amely tökéletesen illeszkedik a mai kertépítési trendekhez.
A Karibu Retola 2 kerti ház egyik legnagyobb előnye a beépített oldalsó tárolóegység, amelynek mérete 77 x 217 cm (Sz x Mé).
Ez lehetővé teszi:
Így a kerti ház egyszerre szolgál praktikus tárolóként és pihenőtérként.
A tárolókapacitás tovább növelhető az oldalsó toldótetővel, amely:
A még teljesebb használat érdekében az alábbi kiegészítők külön megvásárolhatók:
Az oldalsó tárolóegység nem szerelhető át a másik oldalra
A faanyag kezeletlen, ezért javasolt felületkezelése a hosszabb élettartam érdekében
| Külső szélesség mérete: | 508 cm |
|---|---|
| Külső mélységi méret: | 217 cm |
| Szükséges tetőmembránok száma (darab): | 4 |
| Szükséges viharhorgonyok (db): | 4 |
| Tetőanyag vastagsága: | 16 mm |
| Tető szélessége: | 542 cm |
| Tetőfelület: | 12,9 m² |
| Tető alakja: | lapos tető |
| Tetőhajlásszög: | 3° |
| Tetőmélység: | 238 cm |
| Tetőtípus: | tetőpanel |
| Átjáró szélessége: | 139 cm |
| Szabad magasság: | 175 cm |
| Szín: | Natúr |
| Gerinc magassága: | 211 cm |
| Alapterület: | 6,05 m² |
| Belső szélesség mérete: | 205 cm |
| Belső mélységméret: | 209 cm |
| Anyag: | Északi lucfenyő |
| Zár: | Biztonsági zár |
| Hóterhelés: | 85 kg/m² |
| Oldalmagasság: | 195 cm |
| Alap szélessége: | 284 cm |
| Alapmélység: | 213 cm |
| Ajtó szélessége: | 70,5 cm |
| Ajtó magassága: | 176,5 cm |
| Ajtóüveg anyaga: | Edzett üveg |
| Zárt tér: | 9 m³ |
| Csomagolási méretek (mm) / Súly (kg): | 2120x1030x440x278, 2350x1030x240x122, 2390x1030x260x130 |
| Falvastagság: | 19 mm |


A jobb felhasználói élmény érdekében az oldalon cookie-kat használunk. Oldalunk használatával, Ön elfogadja a cookie-k használatát.